Oświadczenie Prezesa NCSS ws. publikacji MJN

W związku z publikacją Stowarzyszenie Miasto Jest Nasze, Prezes Narodowego Centrum Studiów Strategicznych wystosował oświadczenie.

Dr Wojciech Szewko z komentarzem w TVP Info.

Ekspert NCSS był gościem programu publicystycznego ,,Po przecinku".

Ekspert NCSS gościem Polsat News 2

Dr Wojciech Szewko gościł w programie "To był dzień na świecie" w czwartek, 21 stycznia 2016r.

Ekspert NCSS na antenie Polskiego Radia 24

Gen. Dariusz Wroński na antenie Polskiego Radia 24 podsumował Konferencję Śmigłowcową, organizowaną przez Narodowe Centrum Studiów Strategicznych oraz skomentował plany rozwoju i modernizacji polskiej floty śmigłowcowej.

Wywiad Adama Kowalczyka dla portalu Biznes Alert.

Polecamy Państwa uwadze wywiad, którego ekspert NCSS udzielił portalowi Biznes Alert. Wśród głównych zagadnień poruszonych w rozmowe jest m.in. kwestia oczekiwań Polski względem przyszłorocznego szczytu NATO w Warszawie.

Pułkownik Krzysztof Gaj w programie Polska na dzień dobry - Telewizja Republika

Ekspert NCSS, pułkownik Krzysztof Gaj w programie Polska na Dzień Dobry komentował nowe koncepcje MON-u dotyczące stworzenia w naszym kraju szkieletu obrony terytorialnej.

Ekspert NCSS gościem programu Wolne Głosy - Telewizja Republika

Bolesław Piasecki w dniu 24 czerwca wystąpił w programie Wolne Głosy w Telewizji Republika. Ekspert NCSS komentował doniesienia dotyczące procederu podsłuchiwania francuskich prezydentów przez amerykański wywiad.

Prezes NCSS gościem audycji Studio Wschód - TVP

Tomasz Szatkowski był gościem emitowanej 20 czerwca br. audycji Studio Wschód. W programie dyskutowano czy Władimirowi Putinowi udało się wreszcie obudzić NATO z letargu? A także o nieoczekiwanej propozycji przyśpieszonych wyborów prezydenckich w Rosji.

Kontakt

Narodowe Centrum Studiów Strategicznych

ul. Mazowiecka 11 lokal 49
00-052 Warszawa

+48 885 806 277
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 5252550406
REGON: 146587199
Bank Zachodni WBK 81 1090 1883 0000 0001 3029 3682

Zarząd

Jacek Kotas
Prezes Zarządu

Partnerzy